Co przyniosły nowości od Neticle?

Co przyniosły nowości od Neticle?
/
/
Nowości
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Neticle to aplikacja służąca do analizy mediów. Pomaga w przeszukiwaniu wirtualnych treści, analizuje zebrane dane, a następnie wyciąga wnioski za pomocą algorytmów. Firma bazuje na informacjach nie tylko z witryn internetowych, ale także z różnych forów, artykułów czy postów w mediach społecznościowych.

Ostatnio pojawiła się trzecia wersja tego kultowego narzędzia, które zostało wzbogacone o nowe funkcje i powitało użytkowników znacznie prostszym interfejsem. 

Intuicyjna obsługa

Teraz, za pomocą jednego kliknięcia, będziesz w stanie dowiedzieć się, gdzie nastąpiła dynamika przepływu danych na temat Twojej działalności, otrzymasz wyjaśnienie oraz rzeczowe wnioski. Dzięki temu zrozumiesz wszystkie najnowsze trendy i to, jaki wpływ mają na Twoją firmę.

Wykresy biznesowe
(fot. Financial, źródło: unsplash.com)

Kolejnym udogodnieniem jest narzędzie dla przedsiębiorców, których firmy mają oddziały międzynarodowe. W prosty sposób możesz prześledzić wzmianki na swój temat w aż 19 językach. Zatem, na przykład, możemy prześledzić osobno reputację firmy w Polsce lub w Niemczech. Dodatkowo, wszelkie wiadomości lub wzmianki możesz przetłumaczyć jednym kliknięciem.

Reagowanie na bieżąco

Kolejne ciekawe udogodnienie to możliwość ustawienia biuletynów i podsumowań tak, aby zawsze były wysyłane w przetłumaczonym formacie. W ten sposób będziesz mógł nadzorować swoje międzynarodowe działania w czasie rzeczywistym.

Ostatnią nowością trzeciej wersji aplikacji jest możliwość eksportu danych w celu stworzenia własnego raportu w formatach: PNG, JPEG, XLSX, CSV lub SVG. Możesz też bezpośrednio korzystać z danych Neticle Media Intelligence w swoim panelu PowerBI, aby łączyć poufne informacje wewnętrzne z danymi z mediów, mediów społecznościowych i konkurencji.

sagaciousbot

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Przewodnik po nowoczesnych rozwiązaniach telekomunikacyjnych: przegląd funkcji i korzyści
/
Przewodnik po nowoczesnych rozwiązaniach telekomunikacyjnych: przegląd funkcji i korzyści
Odkryj najnowsze technologie telekomunikacyjne, zrozum ich funkcje i dowiedz się, jak mogą przynieść korzyści Twojemu biznesowi.
Przewody UTP kat. 6 a kat. 5 – czym się od siebie różnią?
/
Przewody UTP kat. 6 a kat. 5 – czym się od siebie różnią?
Przewody UTP (Unshielded Twisted Pair) kategorii 5 i 6 są stosowane w sieciach komputerowych, w celu przesyłania danych między różnymi urządzeniami. Oba przewody są zbudowane z dwóch lub czterech skręconych par drutów miedzianych, ale różnią się od siebie pod wieloma względami.
Jak wybrać odpowiednie rury do osłony kabli? Poradnik hurtowni elektrycznej
/
Jak wybrać odpowiednie rury do osłony kabli? Poradnik hurtowni elektrycznej
Dowiedz się, jakie aspekty warto wziąć pod uwagę podczas wyboru rur do osłony kabli. Znajdź niezbędne informacje, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.