Co przyniosły nowości od Neticle?

Co przyniosły nowości od Neticle?
/
/
Nowości
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Neticle to aplikacja służąca do analizy mediów. Pomaga w przeszukiwaniu wirtualnych treści, analizuje zebrane dane, a następnie wyciąga wnioski za pomocą algorytmów. Firma bazuje na informacjach nie tylko z witryn internetowych, ale także z różnych forów, artykułów czy postów w mediach społecznościowych.

Ostatnio pojawiła się trzecia wersja tego kultowego narzędzia, które zostało wzbogacone o nowe funkcje i powitało użytkowników znacznie prostszym interfejsem. 

Intuicyjna obsługa

Teraz, za pomocą jednego kliknięcia, będziesz w stanie dowiedzieć się, gdzie nastąpiła dynamika przepływu danych na temat Twojej działalności, otrzymasz wyjaśnienie oraz rzeczowe wnioski. Dzięki temu zrozumiesz wszystkie najnowsze trendy i to, jaki wpływ mają na Twoją firmę.

Wykresy biznesowe
(fot. Financial, źródło: unsplash.com)

Kolejnym udogodnieniem jest narzędzie dla przedsiębiorców, których firmy mają oddziały międzynarodowe. W prosty sposób możesz prześledzić wzmianki na swój temat w aż 19 językach. Zatem, na przykład, możemy prześledzić osobno reputację firmy w Polsce lub w Niemczech. Dodatkowo, wszelkie wiadomości lub wzmianki możesz przetłumaczyć jednym kliknięciem.

Reagowanie na bieżąco

Kolejne ciekawe udogodnienie to możliwość ustawienia biuletynów i podsumowań tak, aby zawsze były wysyłane w przetłumaczonym formacie. W ten sposób będziesz mógł nadzorować swoje międzynarodowe działania w czasie rzeczywistym.

Ostatnią nowością trzeciej wersji aplikacji jest możliwość eksportu danych w celu stworzenia własnego raportu w formatach: PNG, JPEG, XLSX, CSV lub SVG. Możesz też bezpośrednio korzystać z danych Neticle Media Intelligence w swoim panelu PowerBI, aby łączyć poufne informacje wewnętrzne z danymi z mediów, mediów społecznościowych i konkurencji.

sagaciousbot

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni pakiet biurowy dla twojej firmy? Przewodnik krok po kroku
/
Jak wybrać odpowiedni pakiet biurowy dla twojej firmy? Przewodnik krok po kroku
Wybór odpowiedniego pakietu biurowego dla firmy może wydawać się trudny. Nasz przewodnik krok po kroku pomoże ci zrozumieć, na co zwrócić uwagę i jakie funkcje mogą być najbardziej korzystne dla twojego biznesu.
Zespół samozarządzający. Czy to może zadziałać?
/
Zespół samozarządzający. Czy to może zadziałać?
Co się stanie, gdy firma zrezygnuje z podziału na szefów i podwładnych? Wbrew logice nie zapanuje chaos i anarchia. Tak […]
Zastosowanie komputerów przemysłowych w automatyzacji procesów produkcyjnych
/
Zastosowanie komputerów przemysłowych w automatyzacji procesów produkcyjnych
Przekonaj się, jak komputery przemysłowe wpływają na modernizację i efektywność procesów produkcyjnych, wykorzystując technologie automatyzacji.